Boxes of War

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το νέο forum του Boxes of War είναι γεγονός!


    6th Edition 40K bye bye sweet list!

    boxesofwar_Ultrapete
    boxesofwar_Ultrapete
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 60
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/11/2011
    Ηλικία : 41
    Τόπος : Athens

    6th Edition 40K bye bye sweet list! Empty 6th Edition 40K bye bye sweet list!

    Δημοσίευση  boxesofwar_Ultrapete Δευ Ιουλ 09, 2012 9:04 am

    Οι περισσότεροι από εσάς με ξέρουν και γνωρίζουν την λίστα μου και τον τρόπο παιχνιδιού μου!

    Το ξέρω θα σας λείψει μιας και πλέον η "ανίκητη" (χαχαχα!!!) λίστα μου θα αλλάξει!

    Η έκτη έκδοση μας αναγκάζει , πάντα με ευχάριστο τρόπο αλλά και αποτέλεσμα, να κάνουμε αλλαγές και βέβαια να αναθεωρήσουμε λίγο τα πράγματα και τον τρόπο παιχνιδιού μας.

    Για εμένα είναι σχεδόν κάτι καινούριο που λίγο με ξενίζει και είναι σαν να βλέπω τους αγαπημένους μου πρωταγωνιστές από μια σειρά να πρωταγωνιστούν σε μία νέα σειρά, που την παρακολουθείς δειλά αρχικά και την συγκρίνεις με την προηγούμενη, αλλα(!) όμως, έυκολα σιγά σιγά θα κερδίσει οπαδούς!

    Έτσι λοιπόν η τρομερή ομάδα των 2000 πόντων, τα μοντέλα όπως ο Hestan, marines & sternguards με full meltas, termies with Thunderhammers, με βροχή από drop pods και σπαστικά speeders (για τον αντίπαλο!!!) θα παραχωρήσουν την θέση τους σε άλλα μοντέλα (βέβαια με κάποια μοντέλα να μένουν σταθeρά στην βασική!) με περισσότερες προοπτικές και ίσως σε battle brothers από άλλο codex, έτσι για να κάνουμε την φάση μας!

    Γράψτε εδώ λίστες που έχετε στο μυαλό σας και δώστε ιδέες σε νέους, παλιούς αλλά και πιο έμπειρους παίχτες και αφήστε την φαντασία σας να οργιάσει!

    Ultrapete
    BOW 09/07/2012

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τρι Μάης 14, 2024 10:02 pm